БРАЗИЛ НЕК' СЕ СПРЕМИ: Сада не Јовић, већ је МИЛЕНКОВИЋ погодио, а Фиорентина славила (ВИДЕО)

30.10.2022. 15:30 17:00
Bleki
Блеки / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Браво бре!

Срби не престају да постижу поготке за Фиорентину. Већ смо навикли на Луку Јовића, постигао је пет голова за "љубичасте" током октобра, а сад је мрежу погодио и Никола Миленковић.

(УЗНЕМИРУЈУЋЕ) ХРВАТИ СЕ БИЈУ МЕЂУСОБНО: Ударила Торцида на Бед блу бојсе усред Загреба, СТРАВИЧНЕ СЦЕНЕ (ВИДЕО)

ИМАО ЈЕ, НИЈЕ ЗНАО ШТА ЈЕ ИМАО Франк Кеси несрећан у Барселони, хоће да иде

ПОЗНАТ РАЗЛОГ НАПАДА НОЖЕМ НА ФУДБАЛЕРА: "Био сам љубоморан на њега, њему добро иде, а мени не"

Српски репрезентативни штопер је у 13. минуту 12. кола Серије А против Специје надскочио све у шеснаестерцу и главом сместио лопту иза голмана домаћих.

Радује одлична форма готово свих српских интернационалаца и Драган Стојковић Пикси сигурно задовољно трља руке. Први меч у Катару наша репрезентација игра против Бразила 24. новембра.

Што се тиче самог меча, Специја је изједначила до краја полувремена преко Нзоле. Јовић је пропустио пар изгледних прилика, а победу Фиорентини донео је Кабрал у 90. минуту и дуел је завршен резултатом 2:1.