СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Голчина Вига и неумољиви Митровић за сигурну победу Звезде у тишини "Маракане" (ВИДЕО)

10.04.2023. 18:50 20:10
Aleks Vigo
Алекс Виго / Извор: МН Press

Стављена тачка на регуларни део шампионата Србије.

Сигурна победа за стављање тачке на регуларни део Mozzart бет Суперлиге. Фудбалери Црвене звезде су савладали Раднички 1923 2:0 (1:0) и забележили 26. тријумф уз четири ремија у 30 кола националног шампионата и као недостижни лидер улазе у плеј-оф.

ЗВЕЗДА СПРЕМА НОВУ БОМБУ ИЗ ШПАНИЈЕ: И кошаркаш Барселоне долази на Мали Калемегдан? (ФОТО)

ЗИМУС ОТИШАО ИЗ ЗВЕЗДЕ: Сад решио дерби Аустрије - гол, асистенција и ЛУДИ САЛТО! Какав мајстор (ВИДЕО)

БАХАР ПРЕЛОМИО: Ништа од Звезде! „Не идем из Макабија”

Нису црвено-бели бриљирали у дуелу са Крагујевчанима који је одигран пред празним трибинама стадиона “Рајко Митић”, али су брзо сломили отпор тима који ће такође играти у плеј-офу Суперлиге.

Алекс Виго је лепим голом откључао браву гостију већ у шестом минуту, покушао је пет минута касније и Александар Катаи, а онда је виђен дуг сушни период без класичних прилика за погодак.

Тренер Милош Милојевић измешао је карте и у мечу са Крагујевчанима, шансу су поново добили од првог минута Кангва, Пруцев и Ракоњац, а Митуљикић, Мијатовић и Митровић у наставку меча. Управо је потенцијални сениорски репрезентативац Србије решио питање победника у 78. минуту, пошто је оштрим ударцем матирао Младеновића.

Уколико ТСЦ и Чукарички не победе у својим мечевима у уторак Црвена звезда ће још пре доигравања најбољих осам тимова и званично постати првак Србије шесту годину заредом.

Црвена звезда - Раднички 1923 2:0 (1:0)

Стадион: Рајко Митић.