БЛИЦКРИГ ПАРТИЗАНА: Изгледало да је Војводина у игри, а онда се Рикардо и Јојић РАЗГОРОПАДИЛИ (ВИДЕО)

гол / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ / МН Press

Брза два поготка.

ФК Партизан у 17. колу Суперлиге Србије игра против Војводине на стадиону у Хумској.

ПИКСИ НАЈАВЉУЈЕ: Србија МОРА да игра НАЈЛЕПШИ фудбал у Европи!

ТРАНСФЕР КАРИЈЕРЕ: Постигнут ДОГОВОР! Репрезентативац Србије ПОТПИСУЈЕ за ШАМПИОНА!

ОДЕ ГУНАР СОЛСКЈЕР: Манчестер јунајтед коначно СМЕНИО менаџера! Већ се ЗНА ко га МЕЊА!

Првих пола сата меча је било прилично летаргично, нисмо видели лепу игру ни са једне стране. ФК Партизан је промашио једну велику шансу, тачније Урошевић, поред тога без садржаја. Све се изменило у 35. минуту. Центрирао је Миљковић са десне стране, лопта се одбила од једног дефанзивца Војводине и налетео је Данило Пантић који је левицом погодио мрежу. Црно-бели су повели 1:0. А седам минута после тога прелепо је прошао Мениг по десној страни, потценили су га играчи Војводине, он је нанизао четворицу и прелепим ударцем дуплирао предност. Повео је 2:0 Партизан (ОВДЕ).

Danilo Pantić
Данило Пантић / Извор: МН Press

У 48. минуту ипак Војводина стиже до 2:1. Вељко Симић је одмах на старту другог полувремена вратио наду гостима. Човић је украо лопту Саничанину, проиграо Симића и овај је шпицем погодио ћошак гола (ОВДЕ).

Ипак, блицкриг Партизана почетком друге половине другог полувремена. Прво је Рикардо био највиши у скоку након центаршута Јојића и донео 3:1 црно-белима у 69. минуту.

Три минута касније погодио је и сам Јојић. Њему је Јовић пустио лопту кроз ноге, а везиста домаћих је прецизно левицом погодио угао. Повео је Партизан 4:1.

Уживо пренос меча можете пратити НА ОВОМ ЛИНКУ.