ВАЊА ПРИМИО ГОЛ ЗА ШПИЦЕ: Србин ДВА ПУТА био немоћан, али се Торино извукао!

20.02.2023. 23:10
FK
ФК / Извор: Фото: Screenshot/streamin.me/v/db828176

Резервиста је јунак "Бикова"...

Фудбалери Торина и Кремонезеа ремизирали су 2:2 у последњем мечу 23. кола Серије А.

ПОКАЈАЛИ СЕ: Враћа се Томас Тухел!

ЕМОТИВНО ДО БОЛА: Испливао последњи снимак трагично преминулог познатог фудбалера (ВИДЕО)

КОСАНОВИЋ ИЗВИСИО: Суперлигаш се одлучио за другу опцију!

Домаћин је доминирао током првих 45 минута, али је до предности стигао тек четири минута пред крај и то из пенала када је прецизан био Санабрија.

Вања Милинковић-Савић није имао много после током првог дела меча, међутим гости су искористили прву велику шансу.

Потпуно безопасни Кремонезе постигао је погодак у 54. минуту. Тсађуа је постигао гол, шути је по десној страни, али Вања није успео да скине ову лопту и сачува мрежу.

После пет минута, Пикел је примио прецизан пас и послао лопту ка голу ,,бикова", али је Вања то прочитао и успешно интервенисао.

Није ту био крај за Кремонезе. Валери је постигао гол после јаког шута, било је ово неодбрањиво за Вању.

Ипак, да макар нешто остане у Торину побринуо се Синго који је у 79. минуту био довољно смирен да затресе противничку мрежу.

За Торино су свих 90 минута одиграли Вања Милинковић-Савић и Иван Илић, док је Немања Радоњић ушао у игру у 67. минуту.

Торино са овим бодом остаје на деветом месту пред градски дерби са Јувентусом. Кремонезе такође остаје ту где јесте, на последњем месту, али су на овој утакмици макар прекинули низ од три узастопна пораза.