СУПЕРЛИГА: ТСЦ без проблема до три бода у Крагујевцу

02.03.2023. 16:25
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Домаћин остао са деветорицом играча.

Фудбалери ТСЦ-а савладали су екипу крагјевачког Радничког са 2:0 (2:0) у 24. колу Mozzart бет Суперлиге. Овом победом тим из Бачке Паланке на трећој позицији је пришао са 49 поена на само бод од Партизана којег сутра очекује 169. вечити дерби протв Црвене звезде.

ХАОС У БИХ: Каменован аутобус српског тима (ВИДЕО)

МЕСИ НА УДАРУ МАФИЈЕ? Овога пута мета била његова СУПРУГА, испаљено чак 14 метака, остављена и ЈЕЗИВА порука (ФОТО)

ФСС ЈЕ ПОТВРДИО: После Самарџића, Србија добила још једног репрезентативца (ФОТО)

ТСЦ је практично сав посао завршио за првих пола сата у првом полувремену. Играо се 4. минут када је Миловасвљевић затресао мрежу гостију на асистенцију Јовановића за вођство домаћина од 1:0. Гости су дуплирали предност у 31. минуту голом Јовановића и са тим вођствпом отишли на велики одмор.

У других 45 минута ТСЦ је без већих проблема сачувао вођство за победу, а домаћин је до краја остао са два играча мање због грубе игре.