ФУДБАЛ СЕ КОНАЧНО ВРАТИО: Србин поцепао мрежу, цео свет БРУЈИ о томе (ВИДЕО)

10.05.2020. 15:34
Aleksandar Paločević, Marko Grujić
Александар Палочевић, Марко Грујић / Извор: МН Press

У центру пажње је.

Током пандемије корона вируса фудбал се играо у свега неколико држава, а од овог викенда најважнија споредна ствар се вратила и у Јужној Кореји. Нова сезона је почела у суботу, а већ у недељу је српски интернационалац Александар Палочевић постигао гол за свој Поханг у победи над Бусаном од 2:0.

Уплата депозита на позив наставља се и у редовном стању

ЛОПТА СЕ ЗАКОТРЉАЛА: Миљеник Делија на терену 18 минута! (ВИДЕО)

ЗГРОЖЕН ЦЕО СВЕТ: Спортиста искористио корону да УБИЈЕ сина (5)! Полицији рекао: МРЗЕО сам га! (ФОТО)

С обзиром на то да фудбала нема у скоро целом свету, сви љубитељи најпопуларнијег спорта су испратили уводно коло првенства Јужне Кореје, а так и утакмицу између Поханга и Бусана.

Домаћи тим је славио резултатом 2:0, а други гол на мечу постигао је Палочевић из пенала у 71. минуту. Пре тога је у 24. минуту мрежу гостију затресао Станислав Иљутченко.

Погодак бившег фудбалера ОФК Београда, Синђелића, Вождовца и Војводине можете видети на 2:00 минуту снимка.

Погледајте како изгледа Наталија Илић, девојка Сергеја Милинковића-Савића.

ШТА ЋЕ БИТИ СА ЛУКОМ: Ево шта каже Зидан, а шта Милан (ФОТО)

ЏЕКПОТ ЗА ПАРТИЗАН: Љубимац Гробара РАСКИНУО уговор, па ПОРУЧИО... (ФОТО)

ДЕГЕНЕК ЈЕДВА ЧЕКА НАСТАВАК: Ужелео сам се фудбала!