КРЕНУЛА СУПЕРЛИГА: Петрић дебитовао победом на клупи Чуке

09.02.2024. 17:18
Gordan Petrić
Гордан Петрић / Извор: МН Press

Гости без проблема на југу.

Фудбалери Чукаричког славили су на гостовању Раднику (3:0) у мечу 20. кола Mozzart бет Суперлиге и првом дуелу пролећног дела домаћег шампионата.

СВАКИ ПОЕН У БОРБИ ЗА „ЖУЋКОВУ ЛЕВИЦУ“ ВРЕДИ ВИШЕ – MOZZART КУП РАДИВОЈА КОРАЋА ИМА И ХУМАНИТАРНИ КАРАКТЕРpartizan

ЈАВОР НИКАД НИЈЕ ПОБЕДИО ПАРТИЗАН: Ћурчић се нада изненађењу - "Покушаћемо да им парирамо, верујемо у своје могућности"Radovan Ćurčić

МИЛОЈЕВИЋ УПОЗОРАВА ПРЕД ДОЛАЗАК ЗМАЈЕВА: "Вождовац, сем Партизана, најмање лежи Звезди"Vladan Milojević

Кључну предност гост је стекао у првом полувремену. Игор Миладиновић је два пута погађао и то је први пут мрежу затресао већ у 40. секунди утакмице. У 18. минуту Чукарички је дуплирао вођство, а као и код првог поготка, асистент је био Лука Аџић.

Наставак је протекао нешто мирније, а питање победника је решено у 73. минуту када је Абубакар несрећно послао лопту у своју мрежу.

На клупи Чукаричког дебитовао је Гордан Петрић, пређашњи стратег Партизана. Тим са Бановог брда се овим тријумфом осамио на четвртој позицији, док је Радник закуцан за дно табеле.