БУКАРИ ЈЕ ЈУНАК ГАНЕ: Ушао с клупе, па ИСТОГ МИНУТА показао колики је зналац (ВИДЕО)

27.03.2023. 20:37
Bukari
Букари / Извор: Фото: Twitter printscreen/ Георге Addo Јнр

Врло лепо се снашао Звездин фудбалер.

Фудбалер Црвене звезде Осман Букари постигао је гол у дресу репрезентације Гане против Анголе и поставио коначних 1:1.

ОТВОРИЛА СЕ ФИФА: Клубовима више новца са Мондијала

СКАНДАЛ НА ПОМОЛУ: Одложен жреб за Светско првенство

ПРИСТАЈЕ И НА СМАЊЕЊЕ ПЛАТЕ: Обамејанг жели да се врати у Барселону

Он је меч почео са клупе, а само минут пошто је крочио на терен донео је бод Црним звездама на тешком гостовању у Анголи.

Осман Букари је тако постигао трећи гол на 11 наступа за Гану. Првенац је ипсасо против Мадагаскара, а занимљиво је да је сваки пут био стрелац када је улазио са клупе. Он је данас у 71. минуту заменио Мохамеда Кудуса који за нешто више од сат времена игре није успео да покаже ништа. Баш као ни Камалдин Сулемана, Антоан Семењан и Џордан Ају.

Ангола је почетком другог полувремена повела из пенала голом Лукаса Жоаоа. Били су домаћи фудбалери на добром путу да савладају чету Криса Хјутона, али је Мохамед Кудус успео да поравна резултат.

Вреди поменути да је фудбалер Спартака из Суботице Едмундо Адо провео на терену 71. минут када га је заменио везиста Андерлехта Маџиду Ашимеру.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Нора Сегура, бивша девојка Тима Хауарда.