ГАЗЕ СВЕ РЕДОМ: Орлићи остварили седми везани тријумф и налазе се на корак од ЕП! (ВИДЕО)

07.09.2018. 19:53
Ivan Šaponjić
Иван Шапоњић / Извор: МН Press

Ви сте наша будућност.

Млада репрезентација Србије савладала је са 2:1 на свом терену у Новом Саду вршњаке из Македоније. Орлићи су повели голом Ивана Шапоњића у првом полувремену, међутим, изједначујући гол за Македонце постигао је Костадинов средином другог дела. Ипак, победу Орлићима на овом мечу донео је Лазар Ранђеловић десет минута пред крај утакмице. Србија је овом победом у групи седам квалификација за првенство Европе веома близу пласмана на шампионат старог континента, пошто изабраници Горана Ђоровића три кола пред крај имају скор од седам победа из исто толико дуела и налазе се на првом месту са 21. освојеним бодом.

НЕПОБЕДИВО СРЦЕ: Црвено-бели су тада ИЗНЕНАДИЛИ све, НИКО није могао да верује својим очима, а посебно ГРОБАРИ

НИ У РУСИЈИ МУ НИЈЕ ЈАСНО: Немам појма зашто сам у Партизану пао у други план (ФОТО)

Млади фудбалери Србије су победом над Македонцима већ једном ногом на првенству Европе. Изабраници селектора Горана Ђоровића, остварили су и седми везани тријумф и суверено држе лидерску позицију у групи. Иако су повели у раној фази меча, Македонија је стрпљивом игром изједначи и дође на корак од бода. Да то не буде тако побринуо се Лазар Ранђеловић који је голом у 80. минут меча донео нови тријумф Србији.

Наредни меч Орлићи ће одиграти против Русије као гост 11. септембра.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.