ГДЕ ЈЕ ЛОПТА? Сергејева асистенција у стилу Роналдиња изазвала пожар на терену! У Риму му се клања и старо и младо! (ВИДЕО)

12.12.2017. 10:39
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Tequilo

Какав потез.

Лацио је поражен на свом терену од Торина са 3:1 у последњој утакмици 16. кола Серије А. Тако је резервни голман „бикова“ Вања Милинковић-Савић добио братски дуел са везистом Римљана Сергејем, али Италија бруји о још једном ванесеријском потезу аса „небескоплавих“.

ГОТОВО: Стигла прва ЗВАНИЧНА понуда за Боаћија! Звезда на ПОТЕЗУ! (ФОТО)

АМЕРИ У ТРАНСУ: Филмски повратак Теодосића и тројка за победу! (ВИДЕО)

Милинковић-Савић је у последњем минуту првог полувремена у стилу Роналдиња „спојио са голом“ Ћира Имобилеа, али је најбољи стрелац Лација промашио велику шансу, а онда направио још већу глупост и због ударања Никола Бурдиса добио црвени картон. Овај потез погледајте на 00:16 минута видео клипа.

Лацио је остао без нападача, касније и без бодоова, али Италија се и поред тога диви још једном магичном потезу српског велемајстора.

Најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.