ГЕНЕРАЛНА ПРОБА УСПЕШНА! Партизан после преокрета савладао Динамо, погађале младе снаге

05.02.2022. 16:43

Парни ваљак се враћа у Београд.

ФК Партизан савладао је Динамо Батуми са 3:1 (2:1) у последњој утакмици на припремама у Турској.

Звезда позива Делије да дођу, имају и разлог

ГРОБАРИ ТЕШКО РАЗОЧАРАНИ: Стигла вест из врха клуба - српски бисер НЕ ДОЛАЗИ! Ипак, има и нешто лепо

АЛЕГРИ ОДУШЕВЉЕН ДУШАНОМ: Влаховић је уз Халанда и Мбапеа најбољи млади играч на свету

Грузијска екипа експресно је стигла до предности. Играо се 11. минут када је Мамушашвили у првом озбиљнијем нападу на мечу затресао мрежу Стевановића.

Црно-бели су се пробудили крајем првог дела утакмице. Млади Терзић у 37. минуту доноси изједначење, после асистенције капитена израелске репрезентације Natha.

Тотални преокрет донео је Рикардо волеј ударцем у 45. минуту.

У настваку сусрета видели смо теренску иницијативу Партизана, али само један погодак у мрежи Динама. Стрелац гола био је млади Миловановић у 84. минуту. Голобради голгетер се сјајно снашао после грешке штопера грузијског тима и тако поставио коначан резултат.

ПАРТИЗАН – ДИНАМО БАТУМИ 3:1 (2:1)

(Терзић 37, Рикардо 44, Миловановић 84 – Мамушашвили 5)

ПАРТИЗАН: Стевановић - Живковић, Милетић, Вујачић, Урошевић - Здјелар, Јојић - Терзић, Natho, Јовић - Рикардо. Играли су још: Јевтовић, Миловановић, Баждар, Смиљанић, Лутовац, Холендер.

ДИНАМО: Алавидзе - Чабрадзе, Теиди, Азатскиј, Азаров - Радин, Мамушашвили - Гаприндашвили, Зарија, Бидзинашвили – Јовино.

Најновија вести о ФК Партизан прочитајте ОВДЕ.