СМС НАЧЕО, МИТРОВИЋ ДОКУСУРИО: Сергеј ГОЛЧИНОМ затресао мрежу, Митровић бацио на колена Роналдов Ал Наср (ВИДЕО)

01.12.2023. 20:42
SMS
СМС / Извор: Фото: TwitterPrintscreen/@@abongo_jr

И то главом...

Српски фудбалери Александар Митровић и Сергеј Милинковић-Савић који бране боје саудијског Ал Хилала вечерас су у Ријаду одиграли сјајан меч против Ал Насра Кристијана Роналда и Садија Манеа. Коначан резултат био је 3:0 у корист Хилала, а голове су постизали српски репрезентативци.

ОКРЕНУЛИ СЕ ПРОТИВ ЊЕГА: Три аса Реал Мадрида траже ОДЛАЗАК Карла Анћелотија!Karlo Anćeloti

ОКРЕНУЛИ СЕ ПРОТИВ ЊЕГА: Три аса Реал Мадрида траже ОДЛАЗАК Карла Анћелотија!

"ТО ШТО СУ ОНИ УРАДИЛИ ЈЕ ЗА АНАЛЕ" Тренер Напретка овим речима најавио меч са Звездом Vladimir Gaćinović

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нови Пазар ношен "партизановцима" бољи од Јавора Sejduba Suma

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нови Пазар ношен "партизановцима" бољи од Јавора

Након напетог првог дела игре у којем су се ређале шансе и са једне и са друге стране, а на одмор се отишло без голова, уследила је офанзива Хилала.

Низале су се шансе, да би у 65. минуту, сјајан центаршут реализовао Сергеј Милинковић - Савић, главом са нешто више од десет метара.

Погледајте како је то изгледало.

Након поништеног гола Роналда у 70. минуту, у самом финишу меча уследила је рапсодија српског репрезентативца Александра Митровића.

У 90. минуту извели су корнер фудбалери Ал Хилала, Ал Давсари је центрирао, Митровић је мало јаче одгурнуо Роналда, као што је то радио у Премијер лиги, а онда је главом постигао погодак.

Затим је у 92. минуту Митровић поново био стрелац за потоп Ал Насра.