ГОЛЕАДА У МИЛАНУ: Росонери петардирали Миху (ВИДЕО)

19.07.2020. 08:14
fk milan
фк милан / Извор: Реутерс

"Калчо" улази у саму завршницу.

Фудбалери Милана савладали су Болоњу са 5:1, у последњем мечу суботњег програма 34. кола Серије А. "Росонери" су на Сан Сиру заслужено тријумфовали над екипом, коју са клупе предводи наш Синиша Михајловић.

ФА КУП: Јунајтед има и поправни, Челсију једина прилика за трофеј у сезони

ФА КУП: Обамејанг са два гола одвео Арсенал у финалу, Ситијева офанзива без правог резултата (ВИДЕО)

ЛОША ВЕСТ ЗА ЗВЕЗДУ: Сулејмани КАЗНИО невероватну грешку ривала и ОБРАДОВАО навијаче Партизана (ВИДЕО)

До вођства су домаћи стигли већ у 10. минуту, када је Алексис Салемакерс погодио мрежу Лукаша Скорупског. Предност је дуплирао Хакан Чалханоглу у 24. минуту. Госте је у игру у завршници полувремена вратио Јапанац Такехиро Томијасу, феноменални поготком у 44. минуту.

Друго полувреме се наставило у истом ритму.  Исмаел Бенасер у 49. минуту постиже нови гол, а исто је учинио и Хрват Анте Ребић, после додавања Златана Ибрахимовића у 57. минуту. Коначан резултат поставио је Давиде Калабрија у другом минуту надокнаде времена.

Милан је овим тријумфом поново под притисак ставио Наполи. "Росонери" сада имају три бода више, али и меч више у односу на екипу Ђенара Гатуза и налазе се на шестом месту.

Са друге стране, Болоња је на средини табеле, десета је са 43 бода.

Милан - Болоња 5:1 (2:1)
(Салемакерс 10, Чалханоглу 24, Бенасер 49, Ребић 57, Калабрија 90 2 - Томијасу 44)

Јувентус – Лацио 21:45

Јунајтед и Челси воде велику битку за Лигу шампиона у Премијер лиги, а данас (19.00) се састају и у полуфиналу ФА купа на Вемблију. И једнима и другима је то једина прилика за трофеј ове сезоне (мада је Јунајтед још у игри у Лиги Европе). Кец је 2,55, икс 3,20, а двојка 2,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед – Челси.