ГОЛЕАДА У МОНПЕЉЕУ: Ле Талек сјајним СКОКОМ најавио нови пораз ПСЖ-а (ВИДЕО)

30.04.2019. 21:20
Damjan Le Talek
Дамјан Ле Талек / Извор: Профимедиа

Спектакл на Мосону.

Фудбалери Монпељеа савладали су ПСЖ са 3:2 у заосталој утакмици 34. кола француске Лиге 1 на свом "Мосону". Бивши фудбалер Црвене звезде играо је свих 90 минута за Монпеље и најзаслужнији је за први погодак који је ипак приписан Кимпембеу, као аутогол. Чета Томаса Тухела је још једном испустила предност, слично као у финалу Купа Француске када су за викенд поражени од Рена после слабијег извођења једанаестераца.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Хаскићев ХЕТ ТРИК за преокрет и НОВУ победу Радничког

НИЈЕ СЕ ИЗВУКАО: Преварант над преварантима ИПАК оптужен због НЕВЕРОВАТНОГ симулирања (ВИДЕО)

МИЛОВАНОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Младост без КЉУЧНОГ играча, озбиљно ослабљена у Хумској (ФОТО)

ПСЖ је повео аутоголом Ојонге, већ у 12. минуту. Девет минута касније, домаћи су имали слободан ударац са десне стране, уследио је центаршут у срце казненог простора, где је Ле Талек сјајно скочио и захватио лопту која се од Кимпембеа одбила у мрежу поред немоћног Буфона.

Како је Монпеље постигао први гол можете погледати у видеу.

Још ефикаснији фудбал виђен је у другом делу. Анхел Ди Марија у 62. минуту доноси нову предност ПСЖ-у, који је при резултату 2:1 пропустио неколико стопостотних шанси. То су домаћи зналачки казнили, најпре у 80. минуту преко Делоа, да би Камара пет минута пре краја поставио коначан резултат.

Парижани су на тај начин уписали трећи пораз у последња четири првенствена сусрета, а рачунајући сва такмичења победили су само једном у последњих седам мечева. Монпеље је овим тријумфом остао у трци за пласман у Европу.

Погледајте како изгледа Драгана Рукавина, супруга репрезентативца Србије Антонија Рукавине