ГОЛЕАДА У СУБОТИЦИ: ТСЦ водио са 3:0, па стрепео за победу против Спартака

FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Александар Ћирковић двоструки стрелац
.

Сјајан меч одигран је у Суботци. Фудбалери ТСЦ-а савладали су Спартак са 4:2 (2:0), заслужено носе сва три бода у Бачку Тополу, али обе екипе заслужују максималну оцену за приказану игру и борбеност.

АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"Luka Adžić

АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"

ШТА ЋЕ НАМ РАТКА СВИЛАРА СИН, ТУ ЈЕ ДЕКИЈЕВ: Филип ОДБРАНИО пенал и донео победу Сампдорији (ВИДЕО)Filip i Dejan Stanković

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачуAleksandar Katai

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачу

Прво полувреме припало је гостима, који су имали више од игра и савим заслужено водили са 2:0, головима Милана Радина и Алекасандра Ћирковића.

Кад су изабраници Жарка Лазетића у 54. минуту преко Саше Јовановића повели са 3:0 чинило се да је све готово. Међутим, тада Спартак креће на све или ништа.

У интервалу од 58. до 65. минута тим Ненада Лалатовића успева да постигне два гола и врати се у игру. Стрелци су били Милош Мијић и искусни Војо Убипарип.

Кренули су Суботичани по изједначење, али их је пресекло искључење Илије Мартиновића који је због два жута картона морао у свлачионицу.

Са играчем више, ТСЦ у 73. минуту постигао четврти гол и обезбедио тријумф. Поново је стрелац био Александар Ћирковић