ГОЛМАН ЗВЕЗДЕ ОТКРИО: Уверио сам се у НЕКЕ ствари! (ФОТО)

03.07.2017. 14:59
filip-manojlovic
филип-манојловиц / Извор: Србија Данас

Црвено-беле у четвртак чека гостовање на Малти.

Фудбалере Црвене звезде у четвртак очекује реванш на Малти, у првом колу квалификација за Лигу Европе. Премијерни сусрет пред Делијама, тим са Маракане глатко је решио у своју корист, без примљеног гола (3:0), што је највише обрадовало повратника на гол Филипа Манојловића.

БИО ЈЕ ТО ВЕЛИКИ ШОК: Две године су прошле од губитка Горана Гогића (ВИДЕО)

ОНИ ЋЕ ДЕЛИТИ ПРАВДУ: Објављен списак судија Суперлиге за сезону 2017/18 (ФОТО)

Filip Manojlović
Филип Манојловић / Извор: МН Press

ЗВЕЗДА ТРАЖИ ДВЕ: Партизан ХОЋЕ 4 ТИТУЛЕ! (ФОТО)

- Драго ми је што смо нову сезону започели победом без примљеног гола. Овакве утакмице знају да буду најтеже за голмане, јер иако Флоријана није имала много шанси, концентрација је морала бити на нивоу свих 90 минута. Гол у гостима је у оваквом такмичењу често веома битан, зато није смео да се деси ниједан тренутак непажње. Направили смо добар резултат и на нама је да га потврдимо на Малти и пласирамо се у други круг - истакао је Манојловић за Звездин сајт.

Чувар мреже црвено-белих пропустио је велики део припрема, због обавеза у младој репрезентацији Србије на Европском првенству у Пољској.

- Дошао је нови тренер, дошли су и неки нови играчи али мислим да сам се брзо уклопио, ако се тако може рећи. Причали су ми да се на Златибору одлично тренирало, а сад сам се уверио у то. Шеф ми је указао поверење од првог минута нове сезоне и на мени је као и на остатку екипе да то оправдамо што бољим играма - каже Филип Манојловић.