ГРОБАРИ, ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ: Играли су Конахс Ки и Килмарнок, а ОВО је резултат

11.07.2019. 21:52
Liga Evrope
Лига Европе / Извор: МН Press

Јасно је ко је ближи двомечу са Партизаном.

Фудбалери Килмарнока савладали су после преокрета Конахс Ки у гостима резултатом 2:1 у првој утакмици на старту квалификација за Лигу Европе. Победник двомеча између Велшана и Шкота ће у другом колу играти против Партизана, а јасно је да је после дуела у Велсу Килмарнок ближи обрачуну са Парним ваљком.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Раднички се лоше провео на Балтику! Нишлије у реваншу јуре два гола заостатка (ВИДЕО)

БАЊАЛУКОМ СЕ ОРИЛО КОСОВО ЈЕ СРБИЈА: Словачки навијачи одушевили све, а Радник СЛАВИО (ВИДЕО)

КРВ НА СВЕ СТРАНЕ: Хулигани се МАКЉАЛИ и ЛОМИЛИ све пред собом (ВИДЕО)

Потпуну доминацију и теренску утакмицу током целог меча имала је екипа Килмарнока, али је без обзира на то први до гола дошао Конахс Ки. Велшани су повели у 75. минуту утакмице аутоголом левог бека гостију Грега Тејлора.

Ипак, када је деловало да ће домаћи тим славити пред својим навијачима уследио је хладан туш. Прво је главни арбитар Ерик Ламбрехтс из Белгије досудио једанаестерац за госте у 82. минуту, а сигуран са беле тачке био је Имон Брофи. Међутим, ни ту није био крај мукама домаћина који су у 92. минуту примили још један погодак. Тај гол постигао је штопер гостију Стјуарт Финдлеј и тако је поставио коначан резултат.

Погледајте како изгледа Јоланда Де Риенко, ватрена навијачица Наполија.