ГРОБАРИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ: Сума ОДЛУЧИО да ли ОСТАЈЕ у Партизану!

Гвинејац преломио.

Претходне недеље појавила се информација да би Сејдуба Сума ускоро могао да каријеру настави у МЛС лиги.

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

ИСТОРИЈА ТО НЕ ПАМТИ: Невероватна сцена са ВАР-ом у Премијер лиги! Ово већ постаје СМЕШНО (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Какав деби новог тренера Пазараца - Мачва ПРЕГАЖЕНА до полувремена! ПРЕОКРЕТ Чукаричког

ПАРНИ ВАЉАК МЕЉЕ: Партизан ПЕТАРДОМ прегазио српсколигаша (ФОТО)

Тим поводом огласио се и спортски директор Партизана Ивица Илиев (прочитајте ОВДЕ), да би сада и репрезентативац Гвинеје донео коначну одлуку.

Сума ће, наиме, остати у Хумској до даљег. У прилог овој чињеници иде и то да је ушао у игру, у демолирању Инђије (5:0) у 55. минуту меча.

Истина, прелазни рок у МЛС лиги траје до почетка маја, али Сума неће напуштати Партизан, пошто је потребан Александру Станојевићу у поход на титулу и освајање Купа Србије.

Гвинејац је у новој сезони уписао 20 утакмица, четири пута је био стрелац и наместио саиграчима чак осам голова.

Суми је још 90 минута неопходно, како би дошао до јубилеја и 100. меча у црно-белом дресу. Од доласка у редове Парног ваљка, постигао је укупно 24 гола и 20 пута био асистент.

Погледајте како изгледа руска клизачица Аделина Сотњикова.