ГРОФ И МИРКОВИЋ УКРСТИЛИ КОПЉА: Партизан није сломио КРИЛА Русима, реми црно-белих (ФОТО)

06.02.2019. 16:49
Gabrijel Enake
Габријел Енаке / Извор: Фото: ФК Партизан

Није било голова.

Фудбалери Партизана ремизирали су са екипом Крила Совјетова у контролном мечу на припремама у Белеку. Тренери обеју екипа Зоран Мирковић и Гроф Божовић, одлучили су се за дефанзивнији приступ на овом мечу, па је резултат био плод такве игре.

РАЖНАТОВИЋ ЗАДОВОЉАН: Боби ће у Филаделфији играти на СВАКОМ мечу (ФОТО)

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Пред дуел са Партизаном Нови Пазар довео велико појачање из АБА лиге (ФОТО)

У првом полувремену ове не баш динамичне утакмице, виђено је неколико полушанси, а Руси су били најближи постизању гола у финишу првих 45. минута, али је Клајић маестраелно интервенисао. Тренер Партизана Зоран Мирковић извео је комбинован састав за овај меч, а шасну су добиле и новајлије Герогијевић и Павловић, као и Енаке и Вулићевић. Није било голова зоком првог дела па се на одмор отишло непопуларним резултатом.

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Друго полувреме прошло је у сличном ритму као и у првих 45. минута, а шансу су добили Шћекић и Рикардо. Улазак ударне игле у нападу црно-белих није променила ситуацију на терену, па је утакмица на крају завршена 0:0, уз веома мали број шанси на обе стране.