ГВАНГЖУ КОНАЧНО ПОБЕДИО: Погледајте УРНЕБЕСНО славље Пиксија после гола у 97. минуту (ВИДЕО)

12.04.2019. 17:47
Dragan Stojković
Драган Стојковић / Извор: МН Press

Невероватан тријумф.

Фудбалери Гвангжуа остварили су прву победу после пет кола кинеског првенства савладавши Шангај Шенху са 2:1, поготком у 97. минуту. Пикси је веома емотивно прославио победоносни погодак постигнут након гужве после корнера аутоголом гостију.

ГАЛИЈАНИ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Берлусконијев Милан би се данас борио за ОПСТАНАК, ево који је разлог (ФОТО)

ПОСЛЕ ИТАЛИЈЕ СПРЕМНИ И ЗА ЕНГЛЕСКУ: Газда ПСЖ-а спреман да купи клуб на Острву (ФОТО)

СИМЕОНЕ БЕЗ ПАРДОНА: Казна за Кошту је окрутна (ФОТО)

Тада је настао делиријум на стадиону. Један од најсрећнијих је био тренер домаћих Драган Стојковић Пикси. Он је одмах бацио качкет, а потом је скакао по терену. Као да му је пао камен са срца јер је његова екипа коначно победила.

Сви голови су постигнути у другом полувремену. Повео је Гвангжу голом Захавија у 65. минуту, а изједначио је Игало у 90. из пенала.

Пиксијев Гвангжу је у прва четири кола остварио две победе и два ремија, а српски тренер је један од најплаћенијих на свету обзиром да му кинески Суперлигаш плаћа седам милиона евра по сезони.

Погледајте како изгледа Еби Кленси, супруга енглеског фудбалера Питера Крауча.