УПОЗОРЕЊЕ ЗА ТУМБУ: Халанд послао страшну поруку репрезентацији Србије (ВИДЕО)

03.10.2020. 18:03
Ljubiša Tumbaković
Љубиша Тумбаковић / Извор: МН Press

Дечко игра на највишем могућем нивоу.

У дневном термину у Бундеслиги видели смо неколико занимљивих утакмица, а најубедљивији тријумф остварила је Борусија из Дортмунда.

НИЈЕ САМО ФАЛЋИНЕЛИ ПРОРАДИО: Још један нападач Звезде тресе мреже у Суперлиги као од шале!

СРАМАН ПОТЕЗ ЛАЛАТОВИЋА: Тренер Војводине након црвеног картона направио СКАНДАЛ! (ВИДЕО)

КОРОНА У ЗВЕЗДИ: Двојица ван строја, под знаком питања за дерби

"Милионери" су на свом стадиону са 4:0 савладали Фрајбург уз два гола Ерлинга Халанда, што није добра вест уочи дуела против Србије за шест дана.

Имао је Норвежанин прилику и да постигне и хет-трик, али је у последњим секундама одабрао да асистира Филипу Paslaku. Prethodno је гол за Борусију дао и Емре Џан.

Халанд је у фантасичној форми, шансе реализује немилосрдно и то можемо схватити као велико упозорење за селектора Србије Љубишу Тумбаковића.

Сјајан меч очекује нас вечерас (18.30) у Лидсу. Домаћин игра веома офанзивно, а Сити мора да се „вади“ после страшног пораза од Лестера (2:5). Кец је 8,00, двојка 1,35, а опклада GG3 носи квоту 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лидс - Манчестер Сити.

Противник Црвене звезде у групној фази Лиге Европе, екипа Хофенхајма, доживела је пораз на гостовању Ајнтрахту у Франкфурту.

Тим за који наступа Мијат Гаћиновић је повео у 18. минуту фантасичним голом Андреја Крамарића. Ипак, у наставку је Хогенхајм дозволио преокрет и пораз. Голове за Ајнтрахт дали су Камада у 54. и Бас Дост у 71. минуту.

У осталим мечевима Борусија Менхенгладбах је у гостима добила Келн са 3:1, Вердер у Бремену Арминију са 1:0, док су Штутгарт и Бајер Леверкузен поделили бодове резултатом 1:1.