ХАОС У ДЕРБИЈУ: Навијачи УЛЕТЕЛИ на терен! Кренули у жесток ОБРАЧУН, моментални ПРЕКИД (ВИДЕО)

18.09.2021. 19:27
navijači
навијачи / Извор: Профимедиа

Незапамћено.

Није први пут да се утакмице првенства у Француској прекидају због испада навијача.

Крајем претходног месеца немири су виђени у дуелу Нице и Олимпика из Марсеља, због чега је меч завршен упадом хулигана на терен, а данас је исти епилог уследио у дербију севера између Ланса и Лила.

СВЕЦИ ШОКИРАЛИ ГВАРДИОЛУ: Ливерпул без проблема са Паласом, буди се Арсенал

ОБРАЧУН СРБА У ЧЕМПИОНШИПУ: Пауновић СРУШИО лидера!

КРАЈ АГОНИЈЕ: Чудо се ДОГОДИЛО, суперлигаш остварио прву ПОБЕДУ у сезони!

Прецизније, навијачи Ланса су упали на терен како би се обрачунали са навијачима гостију на супротној страни.

Меч пред 40.000 људи је прекинут, да би после дугог разматрања шта и како даље, настављен, па је домаћин тријумфовао са 1:0 голом Франковског у 75. минуту, на додавање Какуте.

Резултат је могао да буде убедљивији у корист Ланса, али је погодак који је постигао Саид четири минута касније, поништен након интервенције ВАР-а.

Подсетимо, дуел Нице и Олимпика који је игран 22. августа, прекинут је када су навијачи домаћих погодили флашом у леђа Димитрија Пајеа, играч Марсеља је узвратио бацивши флашу на страну одакле је и долетела, да би после тога хулигани Нице у стампеду почели да јуре њега и гостујуће играче по терену.

Пошто су се докопали свлачионице, фудбалери из Марсеља су одбили да изађу на терен и наставе утакмицу.

Погледајте како изгледа црногорска тенисерка Данка Ковинић.