ХОЋЕ ЛИ И ОНИ БИТИ КАЖЊЕНИ КАО СРБИЈА: Албанци дивљали у Италији, утакмица ПРЕКИНУТА (ВИДЕО)

24.03.2017. 22:08
Navijači Albanije
Навијачи Албаније / Извор: Реутерс

Утакмица квалификација се игра у Палерму.

Квалификациона утакмица за Мундијал у Русији, између фудбалских репрезентација Италије и Албаније је прекинута у 58. минуту, због дивљања гостујућих навијача. У тим тренуцима, Азури су имали предност од 1:0, пошто је Данијеле де Роси извео најстрожу казну. Ипак, после 15-ак минута прекида судија из Словеније Винчић је дозволио да се меч настави. Према наводима италијанских медија, један од редара је повређен.

ИМА ЛИ КО ЈАЧИ: Буфон је прославио ВЕЛИКИ јубилеј (ФОТО)

Твитераши славе победу Орлова, али их је ЈЕДАН играч довео до ЛУДИЛА (ФОТО)

Подсетимо, због озбиљних инцидената, Србија је кажњена, после утакмице у Ђенови. Тада је (прекинути) меч регистрован службеним резултатом 3:0 у корист Италије, а касније Србија није успела да се пласира на ЕВРО 2014.

Остаје да се види да ли ће сада УЕФА реаговати, с обзиром да су Албанци изазвали инцидент на гостовању у Београду, када је лансиран дрон.