ХОЛАНДИЈА САМО О ТОМЕ ПРИЧА: Хрватски Меси разлупао кухињу на стадиону (ВИДЕО)

23.02.2020. 19:25
Alen Halilović
Ален Халиловић / Извор: Профимедиа

Ситуација која никог није оставила равнодушног.

Хрватски фудбалер Ален Халиловић је својевремено уз велику помпу стигао у ХСВ из Барселоне за 5 милиона евра. Добио је и надимак "Мали Меси", али није се снашао, па се затим није прославио ни у Лас Палмасу и Милану, па ни у Стандарду из Лијежа где је слабо добијао шансу, а прошлог лета Росонери су га послали на нову позајмицу у редове холандског Херенвена.

РОДИЋ СИЈА ОД СРЕЋЕ ЗБОГ ЈУБИЛЕЈА: Долазак на Маракану био је потез каријере

НЕЋЕТЕ ВЕРОВАТИ: Вреде 75 милиона евра, а играју ТРЕЋУ лигу! (ВИДЕО)

СТАНКОВИЋ ПРЕСРЕЋАН: Ускоро нови ПОТПИС на Маракани

Коначно је синоћ урадио нешто да се о томе прича у целом свету. Дао је гол у 78. минуту за реми 2:2 његовог Херенвена у мечу против Хага, мада се помиње само његов потез пет минута раније.

Наиме, он је извео невероватан шут, распалио ка голу противника, али уместо оквира погодио је кухињу која је смештена иза гола. разлупао је инвентар, а продавачица је остал у чуду.

Сада барем сви причају о њему, знају да није баталио фудбал. И лоша реклама је реклама.

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Жозеа Саа.