ИВИЋЕВ ВОТФОРД ЈЕ ОЗБИЉАН: "Стршљенови" гранитном одбраном савладали Лутон! (ВИДЕО)

26.09.2020. 16:32

За 90 минута Лутон није имао ударац у оквир гола.

После данашњег тријумфа, првог и то без примљеног гола, јасно је да је Владимир Ивић на одличном путу да Вотфорд врати у Премијер лигу. Или да буде озбиљан кандидат за такав подухват. Пао је Лутон - 1:0.

ПАРТИЗАН У ПРОБЛЕМУ: Да ли ће црно-бели распородати тим?!

НЕЋЕ ОН НИГДЕ: Зидан саопштио СЈАЈНУ вест за Јовића пред меч у Севиљи!

ЛОШЕ ВЕСТИ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Голман Ђенове позитиван на коронавирус!

Чекајући Јерменију и плеј-оф за Лигу Европе Звезда данас (18.00) гостује у Лучанима, код Младости која игра врло добро ове сезоне. Ипак, црвено-бели су максимални у Суперлиги и велики су фаворити, па је квота на двојку 1,22, а на победу гостију без примљеног гола (Сигурна победа) 1,75Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Младост - Звезда.

Стрпљиво су играли "стршљенови", чекали су прави тренутак да дођу до предности. На крају улога јунака припала је Жоау Педру, али је комплетан посао у 35. минуту обавио Кен Сема. Крилни фудбалер из Шведске се на левом боку лепо изборио за ничију лоптом, потом брзим трком „појео“ простор испред себе. И на крају је правовременом асистенцијом омогућио Педру да постигне, испоставиће се, одлучујући погодак.

Како је одиграо Вотфорд најбоље илуструје следећа чињеница: за 90 минута Лутон није имао ударац у оквир гола.