ИЗ 1 У 2: Болоња боља од Кротонеа, Михини резервисти преокренули утакмицу

20.03.2021. 17:25
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Одличан меч на стадиону Ецио Шида.

Фудбалери Болоње, коју са клупе предводи Синиша Михајловић, направили су велики преокрет у 28. колу италијанске Серије А и резултатом 3:2 (0:2) савладали Кротоне у гостима.

Фудбалски викенд маратон почиње - Шта пре одиграти?

ПАРТИЗАН ПРЕГАЗИО БАЧКУ: Парни ваљак стигао до 18. узастопне победе - Игор Вујачић игра као Серхио Рамос

НА НАСЛОВНОЈ СТРАНИ ГАЗЕТЕ: Србин долази у Милан за 40 милиона евра (ФОТО)

Звезда наставља да меље редом у Суперлиги, а вечерас (19.00) на Маракану стиже Младост из Лучана. Квота да ће црвено-бели остварити Дуплу победу (тријумф и у првом и у другом полувремену) је 1,67. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Младост.

Домаћин је водио после првих 45 минута головима Жуниора Месијаса и Симија, све је указивало на тријумф, али бодови на крају завршавају на Ренато Далари.

Михајловић је направио четири измене које су у потпуности преокренуле дешавања на терену, а драма је почела у 62. минуту.

Прво је Адама Соумаоро смањио заостатак, а осам минута касније све је било у егалу. Резервиста Џерди Шутен је савладао Алекса Кордаза.

Тотални преокрет се десио у 84. минуту када је још један резервиста, Андрес Сков Олсен, донео велику радости Синиши Михајловићу.

Велики преокрет Болоње донео им је 34. освојени бод, док је Кротоне остао последњи на табели са само 15 бодова.