ИЗЛИВ ЕМОЦИЈА У АРАБИЈИ: Погледајте како је Лалатовић ПРОСЛАВИО први тријумф у новом клубу (ВИДЕО)

21.08.2021. 11:38
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: Фото: Printscreen/Twitter

ВАР одлучио победника.

Бивши тренер Војводине Ненад Лалатовић уписао је прву победу у новом клубу Ал Батину. После велике драме, савладана је Абха, голом у седмом минуту судијске надокнаде времена.

САМО У МЕРИДИАНУ: Лиге петице 1.000 РСД БОНУСА = идеална комбинација!

ТРАНСФЕР БОМБА НАД БОМБАМА: Љајић понуђен ВЕЧИТОМ РИВАЛУ! (ФОТО)

САГА ЈЕ ЗАВРШЕНА: Мегапреокрет - Влаховић НАПУШТА Фиренцу! Све је ДОГОВОРЕНО

Судије су овај меч продужиле за 10 минута, после изједначујућег поготка гостију, да би пошто је Ал Батин постигао победоносни гол морале да гледају ВАР, када је у 90 5. минуту Абреу израстао у јунака тријумфа домаће екипе.

Шеф струке домаћих Ненад Лалатовић није могао да се уздржи, кренуо је излив емоција, па се популарни Лалат окренуо ка трибинама и бурно славио с подигнутим рукама увис.

Поред некадашњег тренера Војводине, Црвене звезде, Пролетера и Вождовца био је и његов помоћник из времена са "Карађорђа" Драган Шарац, који је придржавао Лалатовића док је скакао и славио, а затим се и он сам придружио слављу.

Звезда је у уторак против Клужа одиграла најбољи меч сезоне, славила са 4:0, и мирно дочекује дуел с тренутно првопласираним тимом Суперлиге ТСЦ-ом (19.00). Квота на кеца је 1,22, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 1,75. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - ТСЦ.

Погледајте како изгледа Јасмина Александров, бивша кошаркашица и супруга Немање Александрова.