ИЗВАНРЕДНО: После победе над Скендербегом, играчи Партизана имају ФЕНОМЕНАЛАН разлог за радост (ФОТО)

03.11.2017. 11:52
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Потпуно заслужено.

Победили су фудбалери Партизана екипу Скендербега у 4. колу Лиге Европе, головима Зорана Тошића и Леандра Тавамбе. Управо је први гол омогућио Бамбију да се нађе у идеалном тиму кола Лиге Европе у избору УЕФА.

ПАО ЈЕ СКЕНДЕРБЕГ: Партизан је већ зарадио ЛЕПУ своту новца, а може још ОВОЛИКО (ФОТО)

ПАЛА ОЛДУКА: Митар се ВРАЋА кући због ТИТУЛЕ! (ФОТО)

Тошић је у 39. минуту извео праву мајсторију и погодио мрежу Скендербеговог гола, за вођство Партизана од 1:0.

На сајту УЕФА у образложењу, које стоји за сваког играча, објаснио зашто је ас српског првака у тиму кола.

UEFA
УЕФА / Извор: Фото: uefa.com

- Тошић је разбио катанац у првом полувремену против Скендербега и наставио да ствара бројне шансе саиграчима, што магичним додавањима са стране или из прекида.