ЈЕДНОГ СЛАВЕ ДРУГОГ ПЉУЈУ: Различите улоге бивших играча Партизана (ВИДЕО)

10.12.2016. 14:52
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Некадашњи чланови клуба из Хумске постижу голове у Аустралији.

Небојша Маринковић, фудбалер Перт Глорија, постигао је мајсторски гол против Њукасл Џетса, али његов тим није успео да оствари победу на првенственој утакмици аустралијског шампионата, пошто је његов саиграч Милан Лола Смиљанић на истој утакмици погодио сопствену мрежу и тако донео тријумф гостима од 2:1.

МАДРИЂАНИ БЕЗ ВЕЛИКЕ ЗВЕЗДЕ: Ево ко НАПУШТА Реал (ФОТО)

Бивши играчи Партизана забиберили су овај меч. Маринковић је постигао феноменалан гол у седмом минуту за вођство Перта, али су гости успели да преокрену резултат.

Изједначење Џетсима донео је Хул у 21. минуту, а потпуни преокрет гостима омогућио је Лола Смиљанић аутоголом главом, којег се не би постидели ни најбољи нападачи света, на самом крају првог полувремена, а испоставило се да је то био и коначан резултат утакмице.