ЈОКАН ДЕЛИ ЛЕКЦИЈЕ: Српски Фулам ГРАБИ ка Премијер лиги! Митровић КОНАЧНО на терену!

03.02.2018. 18:08
Slaviša Jokanović
Славиша Јокановић / Извор: Профимедиа

Члан Орлова у центру пажње.

Фудбалери Фулама незадрживо грабе ка Премијер лиги. Екипа српског тренера Славише Јокановића савладала је на Крејвен Котиџу Нотингем Форест са 2:0, головима Пијазона и Јохансона у последњим минутама, али је меч обележио деби Александра Митровића у тиму домаћина.

ГОТОВО! Позната СУДБИНА Кристијана Роналда у Реалу!

ПАО ДОГОВОР! Европски ВЕЛИКАН доводи звезду Тотенхема! Сума од које се ВРТИ у глави!

Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Репрезентативац Србије нашао се на терену после дуго времена, а прилику да дебитује за црно-беле добио је у 55. минуту, када је заменио Руија Фонтеа. Популарни Митроглу имао је неколико добрих потеза, али се на крају умало и није потукао! Митровић се нашао у конфликту са Воралом, пошто га је Нотингемов дефанзивац непрописно зауставио у шеснаестерцу и повлачио за дрес с леђа. Нападач Орлова је пао и тражио пенал, али судија Тим Робинсон није био заинтересован да покаже на белу тачку. Митровић и Ворал су разменили неколико речи, а док су се свађали Лукас Пијазон је искористио ситуацију и затресао мрежу!

ИМА ЧИМЕ ДА СЕ ПОНОСИ: Бивши играч Црвене звезде поред себе има праву ЛЕПОТИЦУ!

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА! Погинула три омладинца јужноамеричког великана (ФОТО)

Подсетимо, пре одласка из Њукасла, Митровић је ове сезоне одиграо само седам мечева и на терену провео свега 257 минута. Ни целе три утакмице.