А ЈОШ МУ И ГОЛ ПЕТОМ ПОНИШТИЛИ: Гент распуцан, а њихов нападач дао ХЕТ-ТРИК! ПРЕТЊА Звезди од 191 цм (ВИДЕО)

01.11.2020. 22:41
Roman Jaremčuk
Роман Јаремчук / Извор: Фото: Sporttube printscreen

Убедљиви...

Полако се ближи четвртак, 5. новембар, и треће коло Лиге Европе када ће Црвена звезда угостити белгијски Гент у Лиги Европе, осокољена победом у претходној рунди над Слованом из Либереца (5:1), такође на стадиону Рајко Митић.

ТЕРОР СМС-А: Голмане, где ћеш? ГОЛЧИНА из СЛОБОДЊАКА, па га је шокирао ДРУГИ српски репрезентативац (ВИДЕО)

СРБИН И ХРВАТ СПАСИЛИ ИНТЕР: Мајсторски слободњак Коларова у 92. минуту! А тек НЕЖНИ ЛОБ - генијално... (ВИДЕО)

АНЂУШИЋ ПРИЗНАО - ЗВАЛА МЕ ЈЕ ЗВЕЗДА: Отворено о жељи црвено-белих да га доведу, а потом о ПОВРАТКУ у Партизан

Последња провера за црно-беле била је данас у Сурдулици, а шампион Србије и лидер на табели у домаћем првенству је убедљиво савладао Радник резултатом 4:1.

После низа лоших резултата (без бода су у Лиги Европе, а четири утакмице у низу у свим такмичењима су без победе), распуцао се и Гент у белгијској лиги. Они су данас играли против Беверена у гостима и тријумфовали 1:4 уз хет-трик високог украјинског нападача Романа Јаремчука (191 цм, 24 год), коме је приде и поништен гол после гледања ВАР снимка због играња руком његовог саиграча.

Већ после првог полувремена је на семафору писало 0:4. Јаремчуку је поништен гол у 18. минуту, а потом им је досуђен пенал. Немац Никлас Дорш је промашио пенал, али је потом одбитак преусмерио у мрежу за 0:1 у 27. минуту.

А онда почиње шоу Украјинца. Јармечук је везао три поготка - у 29, 37. и 44. минуту првог полувремена. И то каква три поготка! Прво одличан соло продор и убитачна завршница.

Затим одлично праћење акције за 0:3.

И на крају шмекерска завршница након што је побегао иза одбране Беверена за 0:4.

Гент је мало прикочио у другом полувремену и домаћин је то искористио да постигне почасни погодак и ублажи убедљив пораз. Стрелац је био Данијел Синани у 51. минуту.