ЈОШ УВЕК ЗНА ЗНАЊЕ МИЛОШ ЈОЈИЋ: Бивши ас Партизана постигао ВАЖАН ГОЛ у тријумфу своје екипе (ВИДЕО)

16.05.2023. 19:45
Miloš Jojić
Милош Јојић / Извор: Фото: Twitter printscreen/Glengeri контакти

Лепо се снашао популарни Зека.

У 13. колу летонског првенства Рига је савладала Ауду на гостујућем терену. Резултат је био 2:0 за лидера лиге, а у стрелце се уписао и некадашњи српски репрезентативац Милош Јојић.

БАШ ГА ЈЕ ГАНУЛО: Кад је чуо ОВЕ РЕЧИ из студија, Дејан Станковић заплакао (ФОТО)

ГВАРДИОЛА: Морамо да умањимо Реалове опасности

ТАДИЋУ ГОЛ И АСИСТЕНЦИЈА: Ајакс савладао Гронинген!

Бивши ас Партизана се одлично снашао у 41. минуту и из не превише тешке ситуације донео предност свом тиму.

Победу је потврдио Микаел Соисало у 49. минуту и запечатио судбину Ауде у овом дуелу.

Јојићева Рига после 13 кола остаје на челу летонског елитног такмичења са 35 бодова, осам више од другопласираног РФС-а уз меч више.

Подсетимо, популарни Зека је од зиме члан Риге, пре тога је у јесењем периоду био слободан играч, а из Хумске је други пут отишао прошлог лета.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Хоана Санц, супруга Данија Алвеша.