ЈОВЕЉИЋ ЈЕ ДЕБИТОВАО У ЛИГИ ШАМПИОНА: Његове речи после меча ОДУШЕВИЋЕ Милојевића и све Делије (ФОТО)

28.11.2018. 23:40
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: МН Press

Наполи савладао Звезду са 3:1.

Црвена звезда је поражена од Наполија са 3:1, али се није обрукала и штавише била је бољи ривал у другом полувремену када је и постигла једини гол захваљујући Марину и Бену. Ипак, Наполки је заслужено стигао до тријумфа којим је задржао прво место у групи.

ГРМЕО ЈЕ САН ПАОЛО: Ево којом песмом су Делије испратиле играче Звезде! (ФОТО)

НИЈЕ ГОТОВО: Звезда може до пролећа у Европи и то под ОВИМ условом

Оно што је посебно важно за Звезду је деби талентованог Дејана Јовељића којег је тренер Владан Милојевић увео у игру на почетку другог полувремена уместо Николе Стојиљковића. Трудио се Јовељић, дао све од себе, али су дефанзивци Наполија ипак били још увек крупан залогај за 19-годишњег нападача који је био задовољан дебијем, свестан да мора још да ради.

Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: Профимедиа

ТВИТЕР СЕ ПУШИ! Делије не ЗАМЕРАЈУ Звезди на ПОРАЗУ! Осим МАГИЧНОГ додавања Марина ИМАЈУ новог ЉУБИМЦА (ФОТО)

- Тешка утакмица, Наполи је сјајан тим са сјајним појединцима. Наполи је уз Ливерпул и Пари Сен Жермен сигурно међу фаворитима за освајање Лиге шампиона. Хвала шефу што ми је пружио прилику да играм, то је награда за мој труд и рад. Не знам да ли ћу бити у саставу против Пари Сен Жермена у Београду, али на мени је да се трудим и да наставим да радим - рекао је Јовељић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.