ЈОВЕЉИЋ ПОГОДИО, ПА ПОГЛЕДАО НА САТ: Српки нападач херој Лос Анђелеса (ВИДЕО)

Танјуг
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: Профимедиа

Нови погодак.

Српски фудбалер Дејан Јовељић постигао је гол у тријумфу Лос Анђелес Галаксија са 3:1, на гостовању Хјустону у последњем, 34. колу регуларног дела сезоне МЛС лиге

РОНАЛДО ПОНОВО РЕШЕТА: Португалац стигао до великог јубилеја и рекорда

ХОРОР ЗА АРГЕНТИНЦЕ: Дибала извео пенал и толико се повредио да ће ПРОПУСТИТИ Мундијал (ВИДЕО)

У ПИТАЊУ ЈЕ ГРЕШКА: УЕФА повукла распоред мечева квалификација за ЕУРО

Јовељић је на терен ушао у 66. минуту, а само три минута касније поставио је коначних 3:1 за тим из Лос Анђелеса. Гол је прославио имитацијом гледања на рачни сат.

Галакси ће у четвртфиналу Западне конференције МЛС лиге 15. октобра угостити Нешвил, а уколико тријумфује, у полуфиналу га очекује градски ривал ФК Лос Анђелес.

Дејан Јовељић је против Хјустона постигао 11. гол у сезони, што је одличан учинак, јер углавном улази у игру као замена за искусног Мексиканца Хавијера Чичарита Ернандеза.