ЈОВИЋ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: За 16 минута на терену је постигао гол (ВИДЕО)

22.07.2022. 20:04
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: МН Press

Спреман је да се докаже.

Српски нападач Лука Јовић наставља са головима у Италији. Његова Фиорентина је савладала нижелигаша Тренто 4:1, а Јовић је ушао у другом полувремену (играо је 16 минута), али и то му је било довољно за нову "рецку" у дресу састава из Фиренце

ПРИСТАО НА РАСКИД: Ришаиро одлази из Звезде, али тражи лову

УЕФА НЕ ПРАШТА: Црногорски тимови ОШТРО кажњени због догађаја на мечевима са тимовима из Албаније и тзв. Косова

УГОЈИО СЕ У ЛОНДОНУ: Лукаку мора на дијету

Јовић је добро испратио акцију свог тима, био је то продор саиграча по крилу, и уз мало среће успео да савлада голмана Трента. Лопта је на путу ка мрежи закачила једног играча ривала, преварила голмана и завршила тамо где је наш ас и желео.

Подсетимо, био је ово већ седми гол за Јовића у дресу Фиорентина у три припремна меча, чак четири је постигао на дебију, и то за полувреме, а још два у наредној провери.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како је Немања Гудељ изашао на бину и засвирао са музичарима