ЈУНАЈТЕДУ ГРАДСКИ ДЕРБИ: Едерсон ГЛУПОСТИМА обојио Манчестер у црвено (ВИДЕО)

08.03.2020. 19:28
FK Mančester junajted
ФК Манчестер јунајтед / Извор: Реутерс

Сити поражен на Олд Трафорду.

Фудбалери Манчестер јунајтеда савладали су Манчестер сити резултатом 2:0 на свом терену у 29. колу Премијер лиге. Први погодак на мечу постигао је Ентони Марсијал на истеку пола часа игре, а коначан резултат постигао је Скот Мектоминеј у шестом минуту судијске надокнаде утакмице. Црвени ђаволи су тим тријумфом додатно погурали Ливерпул ка титули, јер Редсима сад фали само шест бодова како би обезбедили шампионски пехар, а остало им је да одиграју још девет мечева.

УЖАС КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ: Српски фудбалери пронађени у свлачионици БЕЗ СВЕСТИ!

ПРОМЕНА НА ВРХУ У СУПЕРЛИГИ! Црвена звезда се одмах огласила

ОВО ДОСАД НИЈЕ ВИЂЕНО: Тренер му послао ИНСТРУКЦИЈЕ! Његов потез ЗГРОЗИО је цео свет! ХИТ (ВИДЕО)

Први гол на мечу постигао је Марсијал у 30. минуту после луцидне асистенције Бруна Фернандеша и јако лоше интервенције Едерсона коме је лопта прошла кроз руке.

Почетком другог полувремена је главни арбитар меча Мајк Дин поништио гол Куна Агуера због офсајд позиције, а да ли је Аргентинац био у недозвољеном положају процените сами.

Коначних 2:0 поставио је Скот Мектоминеј у 96. минуту после још једне велике глупости Едерсона. Наиме, Бразилац је руком хтео да започне напад Грађана, али је лопту послао право у ноге Шкоту који је из велике удаљености погодио мрежу.

Иначе, Челси је у првом мечу дана са 4:0 савладао Евертон на свом терену.

Погледајте како изгледа Катрина Мариа, позната навијачица Манчестер јунајтеда.

ОВО СЕ НЕ ПАМТИ: Рајковићеви ривали после овога више неће желети да шутирају пенале

НАВИЈАЧИ ЖЕСТОКО ИСПРОЗИВАЛИ КЛУБ: Узимате КРВАВИ новац из Катара!

НАКОН ШТО ЈЕ ХТЕО ДА ПРЕБИЈЕ САИГРАЧА, ТАДИЋ ОБЈАСНИО: Ми, Срби, смо такви (ВИДЕО)