ЕВО КАКО ДАНАС СВИ ИЗГЛЕДАЈУ: Србин био херој, а од тада Јувентус чека Лигу шампиона 25 година! (ФОТО)

31.12.2020. 16:40
Juventus
Јувентус / Извор: Профимедиа

Пенали пресудили.

Један од највећих клубова на планети, Јувентус, има један проблем - освојене су само две Лиге шампиона.

ДУШАН ЂОКИЋ ЗА СД: Постигао је гол за Звезду против Анћелотијевог Милана, и сад ЗНА како против моћних Италијана

МАРИО ЂУРОВСКИ ЗА СД: "Био сам млад и луд" Жали што није оставио траг у Србији, али на Тајланду је ЛЕГЕНДА

БУБРЕГ МУ ОТКАЗАО, ЛЕКАР ГА УНИШТИО: После 13 година Хрват је дочекао правду, али цена је прескупа

Сосиједад је фуриозно ушао у сезону, али је у последње време имао много киксева, дуго нема победу, има три пораза у низу, што пред новогодишњи баскијски дерби (14.00) ставља домаћина Блбао у бољи положај. Квота на кеца је 2,85, икс је 2,95, а двојка 2,75, док је квота на 3 2,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Билбао - Сосиједад.

Последњи "ушати" пехар нашао се у витринама гиганта из Торина 1996. године када су "бјанконери" на Олимпику у Риму савладали Ајакс после бољег извођења једанаестераца. Утакмица је завршена резултатом 1:1, а одлучујићи пенал је извела легенда Црвене звезде Владимир Југовић.

Предност италијанском преставнику донео је Фабрицило Раванели у 11 минуту, док је изједначење холандском великану донео Јари Литманен четири минута пре краја првог дела игре.

У наставку текста можете видети како данас изгледају актери овог чувеног меча.