ЈУВЕ МАЛО ЈАЧИ ОД КИСЕЛЕ ВОДЕ: Још једна туга од резултата, пали и у Бергаму - после две деценије (ВИДЕО)

18.04.2021. 17:17
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Реутерс

Поверења у Пирла више нема ни у назнакама.

У дербију 31. кола Серије А Аталанта је на свом терену победила Јувентус 1:0 и тако највероватније оставила чету Андрее Пирла без Скудета, први пут после 10 година.

ПРЕЛЕПЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Стижу из Париза! Гол у 95. минуту - НЕВАЉАЛИ МОМАК прецизан кад је најпотребније (ВИДЕО)

СЕРИЈА А: Росонери преживели ПАКАО, Ђенова ПАЛА на Сан Сиру (ВИДЕО)

СВЕЧАНО: Бибарс Natho на ифтару код легенде Партизана (ФОТО)

Одавно је у Торину јасно да ће тешко наставити трофејан низ који је трајао пуних девет година, пошто је Интер озбиљно одмакао. Али пораз у Бергаму од директног конкурента за место у Лиги шампиона могао би опасно да упропасти сезону.

А ако до тога дође памтиће се 87. минут када је Малиновски затресао мрежу торинског гиганта и донео три бода Аталанти. Овим је Богиња прескочила Јувентус на табели и сада је трећа са 64 бода, два више од Јувентуса, који је на само три бода од петопласирано Наполија. Милан је други са 66 бодова, тако да је борба за Лигу шампиона изузетно интересантна. Интер Јувентусу бежи чак 12 бодова уз утакмицу мање.

Домаћин је тако стигао до прве победе против Јувентуса након две деценије, а победа је утолико слађа пошто је тиму из Бергама омогућила да побегну Јувентусу два бода и спусте га на четврту позицију.

Победа у Ел Класику, пласману полуфинале Лиге шампиона… Реалу је баш кренуло, а како има само бод мање од Атлетика, намерачио се и на титулу. Вечерас (21.00) гостује Хетафеу и само победа долази у обзир, а квота на двојку је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Хетафе - Реал Мадрид.

Веома узбудљиво било је у Риму где се играо „Инзагибоул“ или сусрет тимова које воде браћа Инзаги. Лацио је на крају победио Беневенто 5:3, мада је до шестог минута надокнаде било 4:3. Претодно је Лацио аутоголом Депаолија, голом Имобилеа на асистенцију Сергеја Милинковић-Савића и голом Корее из пенала дошао до 3:0 после само 36 минута игре. Сау је у 45. минуту смањио на 3:1, а на 4:1 већ у 48. минуту повисио је новим аутоголом Монтипо. У 55. минуту Имобиле је промашио пенал и од тада креће суноврат домаћина.

Беневенто је постигао два гола преко Виоле и Глика, а погодак Лападуле је између та два поништен због ВАР и у завршницу се ушло резултатом 4:3. Ипак, на крају је Имобиле постгао гол за коначних 5:3. Лацио је и даље у конкуренцији за Лигу шампиона пошто је шести са 58 бодова, док је Беневенто 16. са 30, пет више од Каљарија првог у зони испадања.

Болоња нашег Синише Михајловића била је успешна против Специје и славила 4:1.