ЈУВЕНТУС ПОТОПЉЕН: Сасуоло са 4 гола размонтирао црно-беле!

23.09.2023. 20:23
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Први пораз у сезони...

Фудбалери Јувентуса први пут у овој сезони су остали празних руку. Црно-бели из Торина су на гостовању Сасуолу у Ређо Емилији поражени са 4:2.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити остао максималан, Родри давио ривала и добио црвени картон (ВИДЕО)

БЛАМАЖА МАЈОРКЕ: Рајковић ПРИМИО 5 голова (ВИДЕО)

УПОЗНАЈТЕ ОГЊЕНА: Дечака коме је љубав према Звезди јача од свега (ВИДЕО)

Јувентус је лоше ушао у утакмицу тачније кренуо је из минуса, јер је Лоренте у 12. минуту довео Сасуоло до предности.

НИје дуго требало "Старој дами" да дође до изједначења. После центаршута са леве стране неспретан је у свом казненом простору био Матеус Виња, који је лопту послао у своју мрежу.

Јувентус је наставио да напада, али ти напади су били лоши и не толико организовани, заличио је Јуве на онај тим из прошле сезоне који није имао решења како да пробије одбрану која се брани у ниској зони.

Да ствар по госте из Торина буде још гора, Сасуоло је на паузу отшао са предношћу, јер је у 41. минуту Доменико Берарди поново вратио предност на страни Сасуола.

Нападао је Јувентус током целог тока другог дела меча, Сасуоло је имао неколицину шанси из контранапада, а онда је Федерико Кјеза погодио у 78. минуту и тако донео наду да би екипа из Торина могла да буде непоражена на овом гостовању.

Међутим ту наду је убрзо угасио Андреа Пинамонти, који је после једне лоше интервенције Војчека Шчесног био на правом месту и главом лопту послао у мрежу.

Да употпуни катастрофу Јувентуса, Федерико Гати је постигао бизаран аутогол, јер је после лопте коју је добио од Шчесног, послао је у сопствену мрежу.

Влаховић и Костић су почели утакмицу, а финиш су дочекали на клупи. Влаховић је имао две шансе, али није дошао до гола, он је замењен у 75. минуту, док је Костић одиграо прво полувреме.

Тако је Сасуоло други пут заредом славио против Јувентуса.

Ово је био као што смо рекли први пораз за Јувентус у овој сезони, што их тренутно оставља на четвртом месту са десет бодова, Сасуоло се после друге победе попео на 11. место Серије А.

У следећем колу Сасуоло имаће још тежи задатак, јер гостује Интеру, а Јувентус ће на свом терену дочекати Лече.