НОВИ КРАХ ЈУВЕНТУСА: Мората донео вођство, али Венеција прелепо изједначила (ВИДЕО)

11.12.2021. 20:38
Juve
Јуве / Извор: Реутерс

Не иде, па не иде...

Венеција је дочекала Јувентус на свом стадиону "Пјерлуиђи Пенцо" и остварила је велики успех. На крају - 1:1, опуштање Јувентуса у другом полувремену које су скупо платили.

САДИК ДОНЕО РАДОСТ И ПАРТИЗАНУ: Постигао гол и приближио Алмерију првој лиги

ПРВИ ПУТ У ТРЕНЕРСКОЈ КАРИЈЕРИ: Поцрвенео Саша Илић! Прштало на Чаиру, по ДВА пенала и ИСКЉУЧЕЊА!

ЕВРОПА У ЗНАКУ СРБА: После Влаховића погодио и Митар (ВИДЕО)

Да неће бити данас дан Јувентуса мирисало је у 12. минуту када је Пауло Дибала морао да напусти терен због повреде колена, видећемо колико ће одсуствовати, али је то још једна у низу лоших вести за Јуве.

Повео је Јувентус у 32. минуту утакмице, Мората је дочекао лопту са леве стране, успео да реагује на прави начин и да убаци лопту у гол.

Домаћин је стигао до изједначења на сјајан начин, видели смо најлепши тренутак на утакмици у 55. минуту када је Араму погодио из прве са неких 20 и кусур метара.

До краја није било много шанси за Јувентус, очигледно је да фали квалитета у овој генерацији "Старе даме", па је домаћин изашао из меча као далеко задовољнији ривал.