ШАМПИОН ГАЗИ И БЕЗ МЕСИЈА: Гризман режирао ПРЕОКРЕТ Барселоне! Пукла ПЕТАРДА на Ноу Кампу (ВИДЕО)

25.08.2019. 22:57 22:57
Antoan Grizman
Антоан Гризман / Извор: Профимедиа

Каталонци убедљиви.

Фудбалери Барселоне дошли су до првог тријумфа у Ла лиги ове сезоне. Бранилац титуле је на Ноу Кампу савладао Бетис са 5:2, иако је тим из Севиље дошао до изненађујућег вођства.

ТИХА ДОБРОДОШЛИЦА, ПА ХИСТЕРИЈА: Погледајте први Михин снимак по изласку из болнице (ВИДЕО)

ИМПРЕСИОНИРАН: Томане ОДУШЕВЉЕН Делијама

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Голеада на мечу Молдеа у норвешкој лиги (ВИДЕО)

Новајлија из Лиона Набил Фекир је у 15. минуту шокирао домаће навијаче, када је из једне контре Бетиса погодио по земљи доњи леви угао Тер Штегена.

То је само разбеснело Каталонце који су додали гас и до полувремена (41.) изједначили преко Гризмана, после асистенције Серхија Роберта.

Исти играч је у 50. минуту донео вођство Барси, да би Перез шест минута касније силовитим шутем повећао предност шампиона.

Ђорди Алба је у 60. минуту донео недостижних 4:1, да би Артуро Видал у 77. повисио на 5:1.

Коначних 5:2 поставио је Лорен у 79. минуту. Подсетимо, Барселона је у првом колу ремизирала без голова на терену Атлетика у Билбау и тренутно имају четири бода. Као ни у претходном мечу, у саставу Каталонаца није било капитена Леа Месија.

Атлетико из Мадрида је славио у Легањесу са 1:0. Једини гол постигао је Витоло у 70. минуту, на додавање Жоао Феликса, док је српски интернационалац и бивши играч Партизана и Бенфике Иван Шапоњић цео меч одгледао са клупе за резервне играче.

Погледајте како изгледа портпаролка Фјорентине Алесија Енрикез.