КАД ВЕЉКО ЗАПРЕТИ: Ако не ПОБЕДИТЕ, идете кући ПЕШКЕ (ФОТО)

03.01.2021. 16:16
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Победа Рединга после преокрета.

Менаџер Рединга Вељко Пауновић изјавио је да је екипа одиграла најбољу утакмицу на гостовањима у досадашњем току Чемпионшипа након тријумфа у Хадерсфилду.

ПОСЛЕДЊИ БОЕМ: Прешао је из Звезде у Партизан, пио виски као воду, па отишао у народњаке! Певао са Бреном и Бекутом, а кад му је Кемиш завршио албум направио је невиђени дриблинг (ВИДЕО)

УЖАС НА УТАКМИЦИ: Фудбалер пао као ПОКОШЕН на траву, лекари му се БОРЕ за живот (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

Рединг је као гост савладао екипу Хадерсфилда са 2:1, иако је домаћин повео већ у шестом минуту.

Гости из Лондона су у наставку утакмице преко Жоаа Лукаса постигли два гола за 13 минута и кући однели велика три бода.

- Ово је била наша најбоља партија на гостовањима од почетка сезоне. На полувремену смо знали да и даље имамо шансе да се вратимо и преокренемо утакмицу. Рекао сам играчима да ћу ићи кући пешке у случају да не победимо, толико ми је значила ова победа - рекао је Пауновић.

Не да Милан прво место - против Лација је ишчупао три бода у надокнади времена, а данас (18.00) гостује Беневенту, и планира да настави тријумфални поход. Квота на двојку је 1,67. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Беневенто - Милан.

Рединг је са 40 освојених бодва тренутно на петом месту, само три бода мање од места које директно води у Премијер лигу.