КАИРАТ У ПРОБЛЕМУ: Без КЉУЧНОГ играча долазе у Београд

23.07.2021. 09:04
Kairat
Каират / Извор: Фото: Printscreen/Twitter

Казахстанци имају предност из првог меча.

Казахстански шампион Каират долази ослабљен у Београд на реванш меч другог кола квалификација за Лигу шампиона. Каират је у Алматију савладао Црвену звезду 2:1 и у Београд долази са добрим резултатом.

ОХИ СТИЖЕ ТЕК У ЈАНУАРУ: Норвежанин стартер за Молде у квалификацијама за Лигу конференција

ФСС НАЈАВИО ОЗБИЉНЕ КАЗНЕ: Покренут ПОСТУПАК против Звезде!

МИЛОЈЕВИЋ КАСНИО НА КОНФЕРЕНЦИЈУ: Био је ОГОРЧЕН због ОВОГА!

Ипак, играће без једног од најбољих играча из прве утакмице капитена Гафуржана Сујимбаева. Он је одиграо прво полувреме у Алматију и био асистент код првог гола, пошто је он центрирао из корнера на Кантеа.

Изашао је на полувремену због повреде и неће се опоравити за меч са Црвеном звездом.