КАКАВ ДЕБИ ДЕЈАНА СТАНКОВИЋА: Ференцварош дао осам комада, погодио и Пешић

16.09.2023. 16:38
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Профимедиа

Канонада.

Какав деби, страшан деби Дејана Станковића на клупи Ференцвароша. Популарни Фради је први пут под командом српског тренера убедљиво у Куп уткамици савладао нижеразредни Нађесед са чак 8:0 (3:0).

„АЛЕКСАААААААААААА“ – У ОШ „МИЛИЦА ПАВЛОВИЋ“ У ЧАЧКУ ПРИРЕЂЕН ДОЧЕК ЗА АВРАМОВИЋА

РАЗГОРОПАДИО СЕ: Нови гол Влаховића, Србин погодио у дербију после само десет минута (ВИДЕО)

ДОЂИ, ШТА ЧЕКАШ: Митровић зове Влаховића у Саудијску Арабију

Занимљиво је да серију голова покренуо бивши нападач Црвене звезде Александар Пешић из пенала, а још два гола до полувремена дао је Листеш.

У наставку су погађали Захаријасен, Овусу два пута, Сигер и Бешић.

Много тежи испит и Дејан Станковић имаће у четвртак кад се у оквиру пвог кола Лиге Конференција у Будимпешти састају са Чукаричким.