КАКАВ УДАРАЦ: Арсенал стиже у Београд без ВЕОМА ВАЖНОГ играча? (ФОТО)

14.10.2017. 20:02
Arsen Venger
Арсен Венгер / Извор: Реутерс

Тобџије играле против Вотфорда.

Фудбалери Арсенала гостоваће Црвеној звезди у четвртак (19.00) у утакмици Лиге Европе, а по свему судећи у Београд неће допутовати Дани Велбек. После опоравка од повреде, Велбек је био стартер, али је у 61. минуту дуела са Вотфордом морао да изађе због повреде. Заменио га је Месут Озил, а менаџер Тобџија Арсен Венгер је добио нови разлог за бригу.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Палас СРУШИО Челси, реми у НАЈВЕЋЕМ дербију, СЕДМИЦА Грађана (ВИДЕО ФОТО)

ПРЕД УТАКМИЦУ ДЕЦЕНИЈЕ: Милојевић мало о Мачви, али и о Арсеналу (ФОТО)

Велбек је био ван строја три недеље, због повреде препона.

ЗВАНИЧНО: Вишеструки првак Европе понудио 70 милиона евра за Сергеја! (ФОТО)

Међутим, ово није била једина лоша вест за Арсенал. У дуелу 8. кола, Тобџије су изгубиле са 2:1. Повеле су са 1:0 голом Пера Мертезакера у 40. минуту, али је преокрет уследио у другом полувремену. Прво је Трој Дини дао гол са беле тачке, а коначан резултат је поставио Том Клеверли у трећем минуту судијске надокнаде.

Сада Вотфорд има 15 бодова, два више од Арсенала.