КАКО ЋЕ ВЕЧИТИ ПРОКОМЕНТАРИСАТИ ОВО: Нећете ВЕРОВАТИ шта се десило Мажићу! Лудница у НАДОКНАДИ... (ВИДЕО)

12.05.2019. 19:41
Milorad Mažić
Милорад Мажић / Извор: Фото: Printscreen/Youtube/SinoSports

Српски судија доживео непријатност.

Меч између Шангај СИПГ и Шандонг Луненга, обележило мноштво занимљивих момената, као и српски судија Милорад Мажић. Он је досудио пенал за домаћу екипу, голман је био разочаран због ове одлуке, па је из протеста бранио пенал без рукавица. Такође, српски судија је поништио и гол у првом минуту после асистенције ВАР технологије, међутим, ситиација је била јасна када се погледа снимак.

СКАНДАЛ У ШВАЈЦАРСКОЈ: Великан испао после 70 година, навијачи УЛЕТЕЛИ на терен и поскидали играче (ФОТО)

ЛУДОВАО: Хиљаде навијача испод балкона, а онда је Тадић почео да се скида (ВИДЕО)

ТАДИЋ ВОДИ АЈАКС КА ТИТУЛИ: Два гола и асистенција српског мађионичара! Кикс ПСВ-а (ВИДЕО)

Шангај је на крају славио са 2:1, а коначан преокрет догодио се после много узбуђења у завршници, у 11. минуту судијске надокнаде!

Погледајте како изгледа Еби Кленси, супруга Питера Крауча.