КАКВА ДРАМА: Погодио 15 мечева у Балкан Бету и у 90. минуту дошао до преко МИЛИОН И ПО ДИНАРА! (ФОТО)

17.04.2018. 14:55
Balkan Bet
Балкан Бет / Извор: Фото: Балкан Бет

Мајсторски тикет дугогодишњег играча.

Балкан Бет је идеално место за велике играче! Претходног викенда дугогодишњи играч Балкан Бета показао је какав је мајстор за клађење и у локалу „Жабац“ је направио комбинацију о којој ће се дуго причати.

ПОГОДИО ЧАК ДВАДЕСЕТ ПАРОВА! Храбри играч на уложена само ЧЕТИРИ евра узео МИЛИОНЧЕ! (ФОТО)

Виртуелни рулет кладионице Балкан Бет - доживљај за сва чула и за све играче, без обзира на буџет

Редован играч Балкан Бета успео је да погоди 15 парова „у главу“. На тикету су се нашли фиксеви на фаворите, па је вешти играч без проблема прошао тикет. На уложених 1.000 динара направљена је квота 1.075, што је уз бонус од 45 одсто (483,88 динара) донело укупну исплату у вредности од 1.559.199 динара.

Занимљиво, на тикету су се нашле искључиво квоте у распону од 1.30 до 1,90. Највећа драма виђена је у дербију шампионата Данске, где је домаћи Брондби савладао Копенхаген са 2:1, иако су гости имали предност на полувремену. Победоносни гол Брондби је постигао у 90. минуту, а срећни добитник заувек ће упамтити име и презиме стрелца победоносног гола Ханија Мухтара.

Dobitni tiket Balkan Beta
Добитни тикет Балкан Бета / Извор: Фото: Балкан Бет

Занимљиво је било и у Француској, где је Троа два пута водио против Марсеја, али је полуфиналиста Лиге Европе успео да слави са 3:2. Гол вредан три бода за госте постигао је Флоран Тавино у 85. минуту.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.