КАКВА СЕНЗАЦИЈА: Барса испала из Купа Краља! Билбао пресудио шампиону у 90+2. минуту!

06.02.2020. 23:02
Leo Mesi
Лео Меси / Извор: Профимедиа

Невероватно.

Фудбалери Барселоне елиминисани су из Купа Краља, пошто су у четвртфиналу поражени на "Сан Мамесу" од Атлетик Билбаа резултатом 1:0.

Шампиону Шпаније пресудио је Ињаки Вилијамс, који је постигао гол у другом минуту судијске надокнаде времена.

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕД ПОТПИСОМ: Ево ГДЕ одлази бивши стратег Црвене звезде

ЗАМАЛО БЛАМАЖА РЕАЛА: Краљевски клуб ПОРАЖЕН, али не и ПОНИЖЕН на свом терену

ЖЕЛЕЛИ СУ ГА ЗВЕЗДА И ПАРТИЗАН: Донео је коначну ОДЛУКУ! (ВИДЕО)

Почетак меча на "Сан Мамесу" је почео иницијативом Барселоне, млади Фати је запретио два пута, док је на другој страни Билбао постигао гол, али је погодак јунака меча Вилијамса се није рачунао због офсајд позиције.

До краја првог дела игре запретио је и Раул Гарсија, али Тер Штеген није имао посла.

У 57. минуту ушао је Гризман уместо Фатија, Француз је десетак минута касније имао одличну шансу, али његов шут одбранио одлични Симон. Пре њега је била и контроверзна ситуација, Де Јонг је пао у шеснаестерцу, ипак, судија се није огласио, иако су играчи Барсе тражили пенал.

До краја меча сјајну прилику имао је и Меси, међутим, његов пројектил скинуо је сјајни голман Симон. И када се чинило да неће бити голова, Вилијамс је искористио додавање резервисте Ибаја за гол и пролаз у полуфинале Купа Краља!

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, изабраница Кристијана Роналда.