КАЛАБИШКА ЉУТ ЗБОГ РЕМИЈА: Можемо само себе да кривимо

09.09.2022. 19:37
Jan Kalabiška
Јан Калабишка / Извор: Профимедиа

Чешки представник имао добру прилику да савлада Партизан.

Партизан је јуче био на корак од високог пораза пошто је после првих 45 минута у Чешкој губио од Словацког са 2:0 и имао играча мање. Међутим, црно-бели су у другом полувремену успели да стигну и престигну домаћина који је до краја ипак стигао до изједначења и једног бода. Двоструки стрелац за чешки клуб Јан Калабишка био је веома незадовољна после меча пошто је Партизан са играчем мање постигао три гола.

ЛАЛЕ СЕ НЕ ШАЛЕ: Бивши играч Партизана у Војводини

ЕНГЛЕЗИ ПИШУ: Саудијска Арабија, Грчка и Египат желе СП 2030.

ДИРЕКТОР БОРУСИЈЕ: Морали смо да продамо Халанда

- У мени кључа! Имамо 2:0 против десеторице у оваквој утакмици и на крају је не добијемо! Можемо сами себе да кривимо што нисмо стигли до победоносног гола на крају, преовладава разочарење у мени. Два гола не значе ништа, јер нисмо победили, тако да су моја осећања - просечна - рекао је 35-годишњи леви бек, а преносе чешки медији.

Тешко му је да објасни како се то Партизан експресно вратио у другом полувремену из ''нокдауна'' у ком се налазио током првих 45 минута.