КАРИОКЕ ПЛЕСАЛЕ НА МАРАКАНИ: Бразилци прејаки за младе репрезентативце Србије (ВИДЕО)

08.06.2021. 21:32
FSS
ФСС / Извор: Фото: YouTubePrintscreen/Arena спорт ТВ

Три пута се тресла мрежа Орлића.

Млада репрезентација Србије није успела да оствари позитиван резултат у утакмици са олимпијском селекцијом Бразила. Репрезентација Бразила до 23 године је на београдској "Маракани" тријумфовала против две године млађих "орлића" резултатом 3:0.

НАПУСТИО ЈАПАН: Пикси остао без велике узданице, изненадни повратак у Србију

ПРОБЛЕМИ И У ШВЕДСКОЈ ПРЕД ЕУРО: Корона у редовима Скандинаваца (ФОТО)

ДИНАМО ПРЕД ТРАНСФЕРОМ ВЕКА: Манџукић стиже на Максимир!

Гостујућа репрезентација је током свих 90 минута била бољи ривал и мора се признати да је заслужено славила на стадиону Рајко Митић.

Доминацију "Кариока" најавио је Педро већ у 11. минуту када је погодио пречку.

Бразил је повео у 34. минуту када је феноменалан гол постигао Гиљерме Арана. Леви бек Бразила је ухватио волеј после центаршута са десне стране и затресао је мрежу Милоша Гордића.

Млади "Орлићи" су гајили наду да би могли до позитивног резултата до све до фурије бразилаца када је Педро са два брза гола, најпре у 75. па затим у 77. минуту затресао мрежу Србије и на тај начин решио питање победника.

У поменутом 77. минуту, Педро је успео петом да матира Гордића.

Наши репрезентативци су имала само две прилике преко Милутина Видосављевића и Андреја Илића, и ништа више од тога.

Изабраници Звонка Живковића нису имали ни шут у оквир гола што довољно говори о разлици у квалитету али и доманицији на терену гостујућег тима.

Србија У21 - Бразил У23 0:3 (0:1)

Арана 34, Педро 75, 77

СТАДИОН: "Рајко Митић"

СУДИЈА: Милош Ђорђић

СРБИЈА: Гордић - Бјековић, Маријановић, Митровић, Даничић - Топић (56. Ђерлек), Милосављевић - Видосављевић (56. Јанковић), Тетек, Павловић (75. Зукић) - Илић (56. Штулић)

БРАЗИЛ: Брено - Менино (46. Гуга), Габријел, Нино, Арана - Гимараис (65. Лизијеро) - Жерсон (65. Енрике), Клаудињо (75. Родриго), Мартинели (75. Ентони), Малком (79. Ренијер) - Педро

У јужноамеричким квалификацијама за Светско првенство вечерас (01.00) се игра дерби између Колумбије и Аргентине. Квота на кеца је 2,85, на двојку 2,75, а на икс 2,95, док је квота на GG3 2,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Колумбија - Аргентина.